Skip to main content
KARIÉRA – nové pracovní příležitosti

Odborná stáž na oddělení výroby – šance pro studenty VŠ

Co bude náplní Vaší práce?

Hledáme šikovné studenty vysokých škol!

Máme pro vás skvělou příležitost stát se součástí našeho Brembo týmu a nabízíme Vám dlouhodobou part time spolupráci na oddělení obrobny, montáže a slévárny v naší společnosti. A nejen to, tato zkušenost může být klíčem k navázání spolupráce na hlavní pracovní poměr po Vašem ukončení studia.

Jak by měl vypadat Váš profil?

  • Především nadšení pro práci, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, zájem o spolupráci po delší období a komunikativní úroveň angličtiny.
  • Podpora a implementace technickým problémů ve svěřené oblasti, koordinace s ostatními odděleními. Sběr a analýza výrobních dat.
  • Zájem o automotiv prostředí/výrobní procesy a technologie.

   

  Pokud Vás nabídka zaujala, stačí zaslat váš životopis v českém a anglickém jazyce. 

Co vám nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu, kterou si můžete přizpůsobit svému studiu.
  • Můžete si také vytvořit síť cenných profesionálních kontaktů a získat praktické zkušenosti, které vám otevřou dveře k Vaší budoucí kariéře, a to aktuálně ve výrobě automotive na oddělení obrobny, montáže a slévárny.

Máte zájem o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis.

Click or drag a file to this area to upload.

Společnost Brembo Czech s.r.o., IČO: 28599888, se sídlem na adrese Na Rovince 875, Ostrava, Hrabová („správce“) Váš tímto informuje, že po odeslání vyplněného formuláře bude správce v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, zpracovávat Vaše osobní údaje uvedené ve formuláři a/nebo přiložených přílohách (zejm. v životopise) („osobní údaje“) a za účelem účasti ve výběrovém řízení na danou pracovní pozici a následně pro obhajobu postupu správce v potenciálních soudních či správních řízeních, přičemž tyto údaje budou zpracovány v rámci personální databáze správce a mohou být předány mateřské společnosti v rámci skupiny Brembo. Důvodem pro toto zpracování je splnění smlouvy, resp. provedení opatření přijatých před uzavřením pracovní či obdobné smlouvy a po dokončení výběrového řízení je důvodem oprávněný zájem správce. Osobní údaje jsou uchovávány primárně po dobu trvání výběrového řízení a následně zničeny, ledaže převáží výše uvedený oprávněný zájem správce na jejich dalším uchování.
V případě potřeby nás kontaktujte na adrese: E-mail: privacy.czech@cz.brembo.com