Skip to main content
KARIÉRA – nové pracovní příležitosti

Family Day i letos otevře brány do výrobní haly

Avatar for admin
By 
0 comments

I letošním rokem srdečně zveme všechny naše zaměstnance a jejich rodiny i kamarády na oblíbený Family Day, který se uskuteční v sobotu 14. září. 

Návštěvníkům opět otevřeme vstup do výrobní haly, kde se budou moci podívat zblízka na výrobní stroje, projít si jednotlivými odděleními a dozvědět se více o výrobě brzdových komponent v našem závodě. Prohlídky haly začínají od 13:00, areál se bude otevírat od 12:45 hodin.

Hudební vystoupení a pivo z minipivovaru

Kromě prohlídky haly bude pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program, v němž budou zahrnuty atrakce pro děti, různá hudební vystoupení, řemeslné dílničky nebo třeba simulátory a focení s rekvizitami. Občerstvit se hosté budou moci například kávou z Mental Café, domácími limonádami, drobnými pochutinami, a lahodným pivem z minipivovaru Koníček.

V rámci akce bude připraven fotokoutek, aby si návštěvníci i letos mohli na Family Day odnést vzpomínku. Vedle fotokoutku bude postavena ještě jedna fotostěna sloužící pro focení zaměstnanecké kampaně, které se mohou zúčastnit všichni z řad zaměstnanců.

Brembo stars a afterparty

V rámci hudební produkce se letos poprvé můžeme těšit na jedinečná vystoupení z řad zaměstnanců naší firmy. Zatím nebudeme poodhalovat, ale mnozí jistě tuší, oč půjde. Po ukončení oficiální části události bude pokračovat afterparty s DJ, která bude trvat přibližně do 21. hodiny.

Tajný dáreček

Je už zvykem, že každý je připraveno pro návštěvníky malé překvapení. A ani letos tomu nebude jinak. Pro dětské návštěvníky je připraven malý, ale zatím tajný dáreček, ale určitě se je na co těšit!

Doufáme, že se 14. září sejdeme v co nejhojnějším počtu. Těšíme se na vás!

Avatar for admin

Author: admin