Skip to main content
KARIÉRA – nové pracovní příležitosti

Brembo daruje 150 tisíc euro Nemocnici papeže Jana XXIII

Avatar for admin
By 
0 comments

Podpora oddělení intenzivní péče a Nadace pro výzkum nemocnice v Bergamu.

Prezident Bombassei:

„Je naší povinností ocenit každodenní úsilí lékařů, zdravotních sester, technického a administrativního personálu.“

Brembo se rozhodlo věnovat 150 tisíc euro oddělení intenzivní péče Nemocnice papeže Jana XXIII a Nadaci pro výzkum nemocnice v Bergamu (FROM). Nemocnice papeže Jana je hlavní nemocnicí v okrese Bergamo, v této oblasti sídlí Brembo a je také oblastí nejvíce zasaženou šířením koronaviru v Itálii. Již několik týdnů pracuje nemocnice v první linii a vypořádává se s vážnou klinickou krizí. Zde pečují o nejkritičtější případy, které vyžadují komplexní a delikátní pomoc.

Prezident Alberto Bombassei vysvětlil dar těmito slovy: „Je nesmírně důležité nejen rychle se vypořádat s každodenní nouzovou situací související s péčí o pacienty, ale také využít všechny dosud získané poznatky o této epidemii, aby se v budoucnu pomohlo v podobných situacích, které mohou nastat v jiných zemích. Pro společnost jako Brembo, která je silně zakořeněná v oblasti Bergama, je povinností podpořit a ocenit každodenní úsilí lékařů, zdravotních sester, administrativních pracovníků a techniků celé nemocnice, kteří se zapojují do boje proti COVID-19“.

Společnost věří, že výzkum je zásadní, a to i v tomto kritickém okamžiku; sběr údajů o epidemiologickém trendu, o léčbě, o výsledcích je mimořádnou pomocí, kterou mohou FROM a zdravotní organizace v Bergamu poskytnout do budoucna.

Avatar for admin

Author: admin